DESIGNED BY JOOMLA2YOU

Головна сторінка

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 9-Х КЛАСІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

Станом на 08 липня 2022 року до десятих класів зараховано 58 учні. Списки зарахованих оприлюднено в школі на стенді для інформування, в наявності 2 вільних місця в 10-тих класах на 2022-2023 навчальний рік за профілем іноземна філологія (поглиблене вивчення англійської мови, вивчення німецької мови)

Прийом та реєстрація заяв на вільні місця до 10-х класів проходить щодня з 09:00 до 12:00 у приймальні.

Необхідні документи для зарахування до 10 класу:

·    заява батьків (або осіб, що їх замінюють);

·    копія свідоцтва про народження дитини;

·    медична довідка форма 086;

·    свідоцтво про базову середню освіти 

Памʾятка з питань дотримання правил охорони праці та безпеки життєдіяльності, профілактики нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул

Переглянути документ ТУТ

ПЕРЛИНА - 2022

Жемчужины и жемчуг PNG изображения скачать бесплатно, жемчужина PNG
Невпинно, зо дня у день учителі нашої школи плекають та зрощують маленькі перлинки, які досягають неперевершених висот. Начитані, ерудовані, наполегливі, голосисті, працьовиті, кмітливі, артистичні, завзяті, вони не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті школи та міста-героя Чернігова.

Щорічно на святі «Перлина» ми відзначаємо інтелектуальну та мистецьку еліту школи, відзначаємо кращих учнів та учителів, які гідно представили себе та місто над Десною на обласних та Всеукраїнських етапах олімпіад, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН України та мистецьких конкурсах.
Щоб дізнатися більше, тисни на перлину)

 

САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Любі наші учні! Шановні батьки!Описание:  Описание:  Описание:

Зважаючи на "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки освітній процес з 27.01.2022 року для учнів 5 – 11 класів організовується з використанням технологій дистанційного навчання.

Для полегшення комунікації нами створений сайт дистанційного навчання.

Звертаємо вашу увагу, що на головній сторінці цього сайту ви можете знайти корисні посилання (в тому числі на шкільні веб-ресурси), а на сторінці «ІНФОРМАЦІЯ» – розклад онлайн-уроків, пам’ятку для учнів та батьків щодо організації дистанційного навчання, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, e-mail для зворотного зв’язку з адміністрацією школи, матеріали щодо гурткової та виховної роботи в закладі тощо.

Бажаємо всім здоров’я та натхнення! Описание: ❤️

Перейти на сайт

Батьківський онлайн лекторій

Тема 3.  Забезпечуємо безпеку дітей в мережі інтернет. Переглянути ТУТ