DESIGNED BY JOOMLA2YOU

Головна сторінка

Про вихід на змішану форму навчання з 27.11.2022 року

Переглянути наказ ТУТ

Про вихід на дистанційну форму навчання 24.11.2022

Переглянути наказ ТУТ

«МИ Є ТЕ, ЩО МИ ЇМО»

Тепер, у час генномодифікованих продуктів, одну з найважливіших ролей у вихованні молодого покоління відіграє здорове харчування. Слова Гіппократа: «Ми те, що ми їмо» стали надзвичайно актуальними. Саме тому з метою утворення навичок збалансованого харчування, корисних харчових звичок, виховання сильних та здорових дітей, а також для забезпечення ефективності реформи системи харчування у закладах освіти учителі початкової школи разом зі своїми учнями взяли участь в проєкті «Основи зорового харчування». 

Здорові діти - здорова нація 

Переглянути відео ТУТ

 

 

Про вихід на змішану форму навчання з 31.10.2022 року учнів 1а,1б,1в, 2б 4б,5а,6а 7а,8а, 9а 10а класів

переглянути документ ТУТ


САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Любі наші учні! Шановні батьки!Описание:  Описание:  Описание:

Зважаючи на ситуацію в країні  освітній процес з 01.09.2022 року для учнів 1 – 11 класів організовується з використанням технологій дистанційного навчання.

Для полегшення комунікації нами створений сайт дистанційного навчання.

Звертаємо вашу увагу, що на головній сторінці цього сайту ви можете знайти корисні посилання (в тому числі на шкільні веб-ресурси), а на сторінці «ІНФОРМАЦІЯ» – розклад онлайн-уроків, пам’ятку для учнів та батьків щодо організації дистанційного навчання, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, e-mail для зворотного зв’язку з адміністрацією школи, матеріали щодо гурткової та виховної роботи в закладі тощо.

Бажаємо всім здоров’я та натхнення! Описание: ❤️

Перейти на сайт